کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات رز مارکت به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت رز مارکت هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات رز مارکت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های رز مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سرویس مهلت تست

مهلت تست تمام کالاهای رز مارکت 24 ساعت کاری می باشد .

سیاست نگهداشت اطلاعات و حریم شخصی کاربران در رز مارکت

با ثبت نام در رز مارکت مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار ما قرار می دهید. پس از ورود به سایت ٬ به عنوان کاربر رز مارکت شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار ما خواهد بود.

شایان ذکر است که هیچ کدام از اطلاعاتی که در اختیار رز مارکت قرارمی گیرد در اختیار سازمان ها و افراد دیگر قرار نخواهد گرفت .

برای سهولت در تحویل کالا قبل از خرید نهایی حتما با فروشگاه تماس بگیرید .

به دلیل نوسانات نرخ ارز قیمت ها متغیر بوده و در لحظه قیمت ها باید با فروشگاه هماهنگ شود .